Anahtar Teslim Cami İnşaatı

Kubbe, çeşme ve minare kaplama konusunda tecrübeli olan site, profesyonel ekip anlayışıyla camilere özel hizmetler sunmaktadır. Cami ustabaşı kategorisinde tecrübe ve tecrübeye önem veren firma, işinin ehli ustaların gözetiminde hizmet vermektedir. Site, Türkiye’nin istisnasız tüm illerine hizmet verdiği için ülke çapında tanınmaktadır. Müşteri hizmetlerimiz istenilen zamanda planlanan proje teslimi cami inşaatı hakkında bilgi vermektedir.

Anahtar Teslim Cami İnşaatı

İşçilikte Birinci Sınıf Çözüm

Firma yıllardır bu işte hizmet vermiş ve gerekli tecrübeye ulaşmış ustalardan oluşmaktadır. Ustalar her gün bu kategorideki yeni nesil yöntemleri hizmet programlarına dahil etmektedir. Sıfırdan büyüyerek işin uzmanlarıyla yola çıkan firma her türlü kubbe hakkında bilgi sahibidir. İlk önemli konu kubbelerin uzun süre kullanılması ve aynı zamanda estetik yapısının korunmasıdır. Ekip için müşteri memnuniyeti hizmet programının ana konusudur. Planlı bir projeyle cami yapımı bu kategoride uzmanlık gerektiren önemli bir konudur.

Müslümanların dünya ve ahiret işlerini istişarede bulundukları, günde beş vakit namaz kıldıkları camiler, en hayırlısına layıktır. Cami yapımında cemaat en iyiyi tercih eder. Malzemelerin yanı sıra işçilik de son derece önemli bir konu olarak değerlendiriliyor. Cami camiasının aradığı güven, kalite ve profesyonel işçilik firmanın hizmet programı içerisinde yer almaktadır. İşinin ehli kişilerle çalışmak ve Allah’ın evine gereken değeri vererek en iyisini yapmak şirketin çalışma prensibidir. Planlanan projelerle cami yapımı gibi konularda da uzmanlık gerekmektedir.

Kaliteli ve Kullanışlı Malzeme

Deneyim ve deneyim şirketin en önemli özelliklerinden biridir. Profesyonel işçiliğin yanı sıra kullanılan malzemelerin kalitesi de son derece önemlidir. Malzeme kalitesiz ise işçiliğin hiçbir değeri yoktur. Bu bilinçle malzeme seçiminde güvenirlik ve kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Bakır, kurşun ve alüminyum malzemeleri sanat eseri gibi şekillendiren ve montaj işlemini en güzel şekilde gerçekleştiren ekip, planlı bir şekilde çalışıyor. Proje aşamasından tamamlanma aşamasına kadar tüm kategorilerde profesyonellerle çalışmaya devam ediyoruz. Ekibimizde acemi ya da işi bilmeyen kimse yok.

Çalışma Planı Oluşturma

Her işte olduğu gibi kaplama yapılacak yerde keşif işlemi yapılır. Firma deneyimli kadrosuyla kaplanacak caminin genel özelliklerini inceliyor.

İncelerken;

*Kaplanacak yerin yüksekliği,

*Kaplanacak alanın genişliği,

*Hangi malzemenin kaplanması gerektiği,

*Kaplama ücretini belirler.

*Eğitim projesinin oluşturulması ve planlanması.

Cami kubbesi, çeşme, minare ve benzeri yerlerin profesyonel bir şekilde kaplanması için ilk aşamada ekspertiz hizmeti değerlendirilir. Ekspertiz hizmeti ile kaplama işlemi sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar tamamen çözüme kavuşturulur.

Kaliteli ve Güvenilir

Firma olarak yıllardır hizmet veren ve son 5 yıldır çözüm üreten firma, piyasada güvenin ve kalitenin adı haline gelmiştir. Serviste çalışan personelin verdiği hizmetin kalitesi firmanın yetkin olduğunu göstermektedir. Yaz ve kış aylarında herhangi bir korozyona uğramayan kaplamalar, görsel olarak paslanmaz ve deforme olmaz. Şirketin hizmet kalitesinin temelinde profesyonellik yatmaktadır. Hızlı olmanın yanı sıra hizmetin kalitesi de önemlidir. Projeye bağlı kalarak gerekli tüm tamir, bakım ve montaj işlemleri uzman ekip tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

About the Author

You may also like these